Avrasya’nın Öncü Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Fuarı&ISK -SODEX 2016

Paylaş
 

İklimlendirme ve tesisat sektörünü buluşturan dünyanın en büyük fuarlarından ISK-SODEX Fuarı,  04 – 07 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

ISK-SODEX yerli ve yabancı sektör uzmanları, distribütörler ve üreticiler arasında profesyonel diyalog, bölgede yeni bağlantılar kurmak ve ağ oluşturmak için ideal bir platform olma başarısını sürdürüyor.

Türk iklimlendirme sektörü tüm dünyaya sergileniyor
Avrasya bölgesinin lider fuarı olma özelliğini pekiştirmek amacıyla fuar öncesinde çeşitli faaliyetler yürütülüyor. Yurtiçi ve yurtdışında yürütülen etkin tanıtım faaliyetleri ve gerçekleştirilen görüşmeler ile Ekonomi Bakanlığı desteği ile 51 ülkede satın almacılar ile yoğun görüşmeler gerçekleştiriliyor.

ISK-SODEX 2016

ISK-SODEX 2016’da yeni iş bağlantılarına olanak sağlanacağını belirten Hannover Messe Sodex Fuarcılık Genel Müdürü Sn. Alexander Kühnel, “Biz kamu ve özel sektörden tüm paydaşları bir araya getirerek, fuar katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize bilgi alışverişinde bulunabilecekleri, işbirliği yapabilecekleri ve işlerini geliştirebilecekleri ideal bir platform sağlıyoruz. Fuarın, sağladığı uluslararası bağlantılarla hem Türkiye’de hem de çevre ülkelerde pazar payını arttırmak ve yeni pazarlara girmek isteyen firmalar için önemli bir fırsat sunduğunu vurgulamak isteriz” diyor.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com