İklimlendirme Üreticileri, Abu Dhabi’de Kendi Fuarlarını Başlatıyor

Paylaş
 

Climate World Moscow fuarı organizatörü Euroexpo firması ve Abu Dhabi fuar firması olan DOME’un işbirliği ile Climate Abu Dhabi Fuarı bu yıl ilk kez düzenlenecektir.

 

3-5 Ekim 2016 tarihlerinde Abu Dhabi/BAE’nin yeni ADNEC Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuar bölgedeki ilk iklimlendirme fuarı olma özelliğini taşıyor. Fuarın konumu, katılım koşullarının uygunluğu ve daha önceki başarılı fuarlarıyla kendisini ispatlamış olan Euroexpo’nun referansıyla derneğimiz fuarı destekleme kararı almış ve başından itibaren Yönlendirme Komitesi içinde yer almıştır.

Fuar hakkında BAE’de düzenlenen iki Yönlendirme Komitesi toplantısına da katılarak fuarın hedef kitleleri, ziyaretçi arttırmak, kuvvetli konferans programı gibi konularda çözümler üretilmiştir. Çok kısa sürede organize edilen fuar için ayrıca İSKİD üyelerine pek çok avantajlar elde etmiştir.

Fuarın destekçileri arasında, üyesi olduğumuz Eurovent Derneği, ASHRAE Falcon Chapter (BAE),  Abu Dhabi Quality and Conformity Council, ESMA, Masdar City-knowledge Partner ile pek çok uluslararası üretici firma ve bazı bakanlıklar yer almaktadır.

Fuar süresince EUROVENT tarafından düzenlenen, “Climate Technology 2030” Forumu’nda; “şimdiki ve gelecek nesiller için kaynakları koruyan ve sürdürülebilir bir geleceği oluşturma” konu edilecek.

Fuara katılan veya ziyaret eden üyelerimiz İSKİD avantajlarıyla, bölgedeki hedef kitleye ulaşım imkânı bulabilecek ve bundan sonraki yıllardaki katılımlarında ayrıcalıklar alabileceklerdir.

Fuar hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

www.climate-expo.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com