Kaset tipi split klima

Paylaş
 

Kaset tipi split klimaların iç üniteleri tavan arası boşluğuna monte edilirler. Opsiyonel olarak taze hava alma imkanları olduğundan yüksek konfor şartlarının istendiği mekanlarda tercih edilirler. Dört yöne hava üfleme özelliğine sahiptirler.
Doğru projelendirilmiş bir kaset tipi klima uygulamasının neticesinde mekanınızda kaset tipi klimanızın sadece dekoratif ön paneli görünür.Kaset tipi split klima iç ünitesi

Nerede Kullanılır?
* Villalarda,
* İş yerlerinde,
* Server odalarında,
* Mağazalarda,
* Alışveriş merkezlerinde,
*  Isıtılması ve soğutulması istenen tüm mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

  Nasıl Monte Edilir?
Kaset tipi split klimanızın iç ünitesi klima kullanacağınız mekanın tavanına, dış ünitesi isKaset tipi split klima dış ünitesie bu mekanın dışında kalan ve atmosfere açık olan bir alana monte edilir. Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite montajı için uygun alanlardır.
Kaset tipi split klimanızın iç ünitesinin monte edilebilmesi için tavan arası boşluğunuzun 35cm olması yeterlidir.
İç ve dış ünite; bakır boru, elektrik kablosu, drenaj hortumu, izolasyon ve dekoratif bandajdan oluşan ara tesisat ile birbirine bağlanır. Bu bağlantı esnasında duvarınızda açılan 10 cm çapındaki dairesel ara tesisat yuvası montaj bitiminde izolasyon malzemeleri ile tamamen kapatılır.
Yüksek seviyede teknik bilgi ve tecrübe gerektiren kaset tipi split klimanızın montajı, mutlaka klima teknik servisiniz tarafından yapılmalıdır.

Etiketler:
kaset klima nedir split tipi
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com