Samsung’dan 360 Kaset İç Ünite

Paylaş
 

360 Kaset Tipi Klima, iç ünitesinin yenilikçi dizaynı hava akışını tamamen değiştiriyor. 360 Kaset içerisindeki kendine özgü ve yenilikçi booster fanlar,  havaya tamamen yatay bir akış sağlaması konusunda yardımcı oluyor ve bu sayede daha homojen bir hava dağılımı oluşturuyor.

Samsung’un dairesel hava üfleme teknolojisi, her  yönde havanın eşit dağılmasını sağlayarak, oda sıcaklığınının sürekli olarak  istenilen seviyede kalmasını sağlıyor. Kanatçık kontrolü olmadan hızlı ve konforlu soğutmayı temin ediyor. Geleneksel 4 yönlü Kaset  üniteleri ile karşılaştırıldığında, hava üfleme kayıpları %25’ e kadar azaltılıyor. Mekan soğutma hızı ise %34 daha yükselmiş oluyor.

360 Kaset, çığır açan bir performansı, her mekana uyum sağlayacak ve ortamları güzelleştirecek şık bir dizayn ile birleştiriyor. Ünite kullanıcıların hava akımını tercihlerine göre değiştirmelerine olanak tanıyan son moda bir panel ve sezgisel bir ekran sunuyor.

Kullanıcılar hava akımını yatay, dikey ve alan kontrollü olmak üzere 3 ayar arasından seçim yaparak kontrol edebiliyor. Klima tavan içerisine yerleştirilebileceği gibi açıkta da kalabiliyor ve her odanın tarzına uyabilmesi açısından en üst düzeyde mimari esneklik sağlıyor.  Ek olarak, kullanıcılar konfor soğutma tuşu içeren bir uzaktan kumanda opsiyonuna da sahip. Samsung Virus Doctor kiti de toz, havada uçuşan kirletici maddeler, alerjenler, bakteri ve virüsleri ortadan kaldırmak için eklenebiliyor.

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

DMCA.com